YANETT NOURISHING CONDITIONER 1l

Yanett Nourishing Conditioner - je výživný proteinový kondicionér v BIO kvalitě, bez silikonů, parabenů a sulfátů, určený pro vlasy barvené, melírované, odbarvované, po trvalé, ale i pro vlasy přírodní, které jsou vlnité, až krepaté, nebo velmi suché. Svým jedinečným složením vlasy maximálně vyživuje, aniž by je zatížil. Kosmetika Yanett je vyrobená v České republice. Produkty firmy Yanett patří mezi profesionální kadeřnické výrobky k použití pro domácí péči, tak i na salonní ošetření. Obsah 1l

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 949
Značka: Yanett
2 065 Kč
YANETT NOURISHING CONDITIONER 1l
Novinka Doporučujeme

Yanett Nourishing Conditioner - je výživný proteinový kondicionér v Bio kvalitě. Chrání chemicky namáhané vlasy /barvené, odbarvené, melirované, ztrvalené/ a je určen i pro přírodní vlnité až krepaté vlasy. Obsahující výživný komplex 15 aminokyselin, Panthenolu, avokádového oleje, z mandlového, lněného extraktu, dále je v kondicionér obohacen o bylinku Proskurníku lékařského. Tento kondicionér je vyrobený bez silikonů, parabenů a sulfátů.

Aminokyseliny - tento unikátní celek 15 aminokyselin je nejvýznamnější složkou i v kondicionéru. Aminokyseliny se pro svou menší velikost dokáží lepé vstřebat do vlasů a maximálně ho vyživit a přitom zanechat vlasy v objemu. Obsažené aminokyseliny dokáží opravit povrch vlasů, zacelují konečky, chrání před ulamováním vlasu, dodávají protein i hydrataci, zabraňují krepatění vlasu, podporují pružnost a dodávají lesk.

Panthenol -  zklidňuje, regeneruje, hydratuje a má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Avokádový olej - bohatý na minerály a vitamíny. Posiluje vlasové vlákno, podporuje růst a pokožku a obnovuje buňky.

Mandlový extrakt - regeneruje a posiluje, hydratuje a dodává vitamíny A, E. Vitamín E přispívá k integritě buněčných membrán vlasových folikulů, tím zabraňuje vypadávání vlasů. Vitamín A podporuje regeneraci buněk.

Lněný extrakt - zpevňuje, zvláčňuje a podporuje růst vlasu a dodává lesk.

Extrakt z Proskurníku lékařského - obsažená bylinka je využívaná jako léčivá rostlina. Má široké využití v lékařství a léčitelství. V České republice roste jako původní rostlina jen na jižní Moravě. Její předností v péči o vlasy  je velká hydratace a je účinná na suchou a svědivou pokožku, změkčuje a vyhlazuje vlasová vlákna a brání proti vypadávání.

 

 -dodávající protein a hydrataci

 - zabraňuje krepatění vlasů a rozdvojení konečků

 - opravující povrch vlasů

 - podporuje pružnost

 - dodává lesk

 - vlasy nezatěžuje a dodává objem

 - regenerační a zklidňující účinky 

 - bohatý na minerály a vitamíny

 - zpevňuje a zvláčňuje 

 

Vyrobeno v České republice

Obsah 1l

 

Zpět do obchodu