Malibu C

Rádi bychom vám představili profi americkou Bio vlasovou kosmetiku Malibu C. Tato kosmetika, která se začala vyrábět už v roce 1985, jako první přišla na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Tyto produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou.

Patentovaná technologie těchto přípravků, zbavuje vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé! Nejlepší na těchto přípravcích je, že nepoškozují ani nenarušují vlas. Je to patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů  VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě. Tyto přípravky jsou vhodné i pro děti.

Aby jste věděli jaké salonní ošetření můžete vyžít a co přesně tato kosmetika umí, přiblížíme vám jejich produkty.

Crystal gel – je nejvíce užíváný a umí opravdu spousty věcí. Je to nejhloubkovější salonní ošetření. Stahuje nánosy minerálů a kovů z vody. Dokáže se dostat i mezi šupiny kutikuly, kde taky zůstávají nánosy, tedy nestahuje jen po povrchu. Dalším jeho benefitem je, že stahuje z vlasů i usazené medikamenty, je tedy obzvláště vhodný pro zákazníky s onemocněním štítné žlázy. Dokáže vybalancovat pH, zastavit krvácení, hojit rány a popáleniny a je JEDLÝ!

Malibu Blondes – aplikuje se na blond odstíny a je to rozjasňovač melírů, aplikuje se pro zašlou a zežloutlou blond mezi dalším melírovacím cyklem. Váže na sebe kovy, které zažloutlost po čase barvení způsobují a stahuje je z povrchu vlasů.

Undo-goo – je jediný speciální šampon s tak vysokým pH na trhu a pomáhá odstranit silikony nerozpustné ve vodě, právě z barev a šamponů a stylingu z drogérie.

Dále jsou tam další přípravky na odstranění přímých barviv z vlasů, rychlou opravu barvy do 24h, dále odstraňovač kosmetických pigmentů, který dokáže stáhnout o 1-3 stupně, aniž by poškodil vlasy a můžeme ho opakovat do nekonečna. Tyto všechny přípravky jsou určené výhradně na salonní ošetření je důležité u nich dodržovat technologické postupy, aby výsledek byl perfektní. K tomu pochopitelně využíváme i kondicionéry obsahující, jak protein, nebo hydrataci na konečnou péči o vlas.

Malibu C si pro vás připravili i přípravky na domácí použití vysvětlíme si, které a na co je dobré použít.

Malibu Blondes Wellness – je vlasová péče pro zářivou blond, chrání vlasy před elementy přenášenými vodou, které potlačují barvu a přirozený lesk.

Malibu Hard Water - ochranný systém proti agresivním minerálům obsažených v tvrdé vodě. Chrání proti barvě a poničení vlasů a ztrátě hydratace.

Malibu Swimmers Wellness – jedinečná řada pro plavce. Chrání vlasy před vlivy vody. Sada vyživuje, posiluje a chrání vlasy proti poškození a nežádoucím barevným tonům způsobených vodou z bazénu, nebo moře. Odstraňuje nánosy mědi, které tvoří nechtěné zelené odstíny na vlasech.

Malibu Scalp Wellness – vyživuje pokožku hlavy, zmírňuje podráždění a tvorbu šupinek. Odstraňuje nánosy minerálů z vlasů a pokožky.

mALIBU C VE VZTAHU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Čím méně vody, energie a dalších přírodních zdrojů využíváme, tím lépe. Naše mise je snížit dopad našeho chování na životní prostředí. Vytváříme produkty, které jsou k životnímu prostředí šetřené, a to nejen během používání, ale také během jejich výzkumu, vývoje a výroby. Pečlivě vybíráme obaly, kterou jsou nezávadné – naše PET balení jsou kompletně recyklovatelné a wellness sáčky navíc představují minimální objem odpadu. Neustále si připomínáme důležitost zachování harmonie s místem, kde žijeme.

Důkazem jsou naše wellness sáčky, které jsme s ohledem na ekologii a životní prostředí vyrobili bez použití vody, která je tak často nadužívána při výrobě kosmetických přípravků.

 Malibu C přípravky jsou ekologické, nezávadné k životnímu prostředí  a 100% vegan z přírodně identických vitamínových krystalů a ingrediencí rostlinného původu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení