Yanett přírodní vlasová kosmetika - Yanett Nourishing Conditioner

Yanett přírodní vlasová profesionální kosmetika -Yanett Nourishing Conditioner

Jsme rádi, že Vám můžeme představit naší vlastní vlasovou kosmetiku v BIO kvalitě vytvořenou přímo pro kadeřnický salon Yanett.

A protože jste na našem blogu a jistě se chcete dovědět nějaké informace, tak Vás seznámíme s touto novinkou. Šampon a kondicionér je vyrobený v přírodní kvalitě bez sulfátů, silikonů a parabenů. Je vytvořený pro chemicky namáhané vlasy, tedy pro ty, kteří se barví, odbarvují, melírují, ale také pro vlasy po trvalé a pro jeho skladbu i pro vlnité suché, až krepaté přírodní vlasy. Veškeré látky, které kondicionér obsahuje jsou vhodné a schválené pro použití a výrobu přírodní kosmetiky. Je vhodný jak na salonní ošetření, tak pro domácí použití.

Yanett Nourishing  Conditioner - nejvýznamější složky:

Aminokyseliny - stejně jako u šamponu i kondicionér má v sobě přidané aminokyseliny, které jsou velmi prospěšné a výživné pro vlas. Tady si zopakujeme proč právě aminokyseliny? Protein je základní složka vlasu, pokud chybí protein vlasy praskají, chřadnou, ulamují se, ztrácí pružnost a jsou velmi špatně rozčesatelné. S každým chemickým úkonem se z vlasu protein vytrácí. Aminokyseliny jsou součástí proteinu a tím, že mají menší velikost, než protein se i snadno vstřebávají do vlasu a tím nezatěžují vlas. Tedy můžete mít maximální výživu pro vlas, ale zároveň i objem. A výživu pro vlas dodávají naprosto luxusní.

Aminokyseliny a co vše umí – podporuji přirozenou regeneraci jak pokožky, tak vlasu, stimulují obnovu buněk v hlubších vrstvách, dokáží zařídit lepší pružnost vlasu, hydratují a dodávají protein, podporují růst vlasů. Díky nim jsou vlasy lesklejší, pružnější, výživnější, opravují povrch vlasu po chemickém poškození či narušení, zacelují konečky vlasů a pro vlasy nejsou zatěžující, tudíž zůstávají v objemu a pokožka i vlas v maximální péči.

 

Panthenol - dodává vitamin B5. V kosmetice se používá jako zvhčovadlo, snadno se absorbuje do vrstev pod povrchem pokožky, kde se přeměňuje na kyselinu pantothenovou, která se v lidském těle přirozeně vyskytuje. Má antistatické, protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky. Zlepšuje hydrataci pokožky, snižuje svědění pokožky, urychluje hojení.

 

Avokádový olej – bohatý na minerály a vitamíny, v kosmetice se používá na podporu pokožky a obnovu buněk. Posiluje vlasové vlákno, podporuje růst, obzvlášť vhodný na suchou pokožku i vlas.

 

Mandlový extrakt – regeneruje a posiluje, hydratuje dodává vitamín A, E. Vitamín A - podporuje regeneraci buněk. Vitamín E - přispívá k integritě buněčných membrán vlasových folikulů. Tím poskytuje fyzickou stabilitu vlasovým folikulům a zpomaluje vypadávání vlasů.

 

Proskurník lékařský – je od dávných dob využívaná jako léčivá rostlina. Má široké využití v lékařství a léčitelství. Uklidňuje, hydratuje a je účinný na suchou a svědivou pokožku, změkčuje a vyhlazuje vlasová vlákna a zabraňuje vypadávání. V kosmetice se používá pro své uklidňující a zvlhčující účinky. Podrážděnou pokožku uklidňuje a suchou hydratuje.

 

Lněný extrakt – zpevňuje, zvláčňuje a podporuje růst vlasů a zpevňuje vlasové vlákno. Jeho další předností je, že dodává lesk do vlasů. Má blahodárné účinky, intenzivně vyživuje pokožku, proto je vhodný na všelijaké kožní problémy, pomáhá hojit popáleniny a různé zánětlivé vyrážky a kůži. Má tedy poměrně silné protizánětlivé účinky.

 

Pšeničný protein – tyto pšeničné aminokyseliny se používají pro jejich hydratační schopnost. Hydrolyzovaný pšeničný protein také zvyšuje pružnost a elasticitu vlasů. Zadržuje vodu ve vlasech ve zvýšené míře a hydratuje a upravuje suché a lámavé vlasy. Zlepšuje lesk vlasů, objem, jejich poddajnost, odstraňuje roztřepené konečky a vytváří na pokožce ochranný a hydratační film. Zvyšují pevnost pokožky a pomáhají vytvářet film, který zadržuje vlhkost a dodává pokožce jas.

 

Aloe Vera – bohatá na vitamíny, minerály, hydratuje, regeneruje, zklidňuje. Aloe vera  na sebe váže vlhkost, čímž pomáhá hydrataci pokožky. Gel z listů zároveň vykazuje značně regenerační, zklidňující, zvláčňující, hojivé a chladicí schopnosti. Funguje jako antioxidant a je protizánětlivý. Díky těmto vlastnostem je ideální na popáleniny od slunce. Vytváří na pokožce ochranný film a díky jeho antioxidační aktivitě a obsahu vitaminu A, E se může poškozená kůže kvalitně regeneruje. Také zajišťuje obnovu porušené tkáně, a navrací jí elasticitu.

 

 Kondicionér:

- dodávající protein a hydrataci

 - zabraňuje krepatění vlasů a rozdvojení konečků

 - opravující povrch vlasů

 - podporuje pružnost

 - dodává lesk

 - vlasy nezatěžuje a dodává objem

 - regenerační a zklidňující účinky pro vlas i pokožku

 - bohatý na minerály a vitamíny

 - zpevňuje a zvláčňuje vlasové vlákno

 

Vyrobeno v České republice

Zpět do obchodu