Yanett přírodní vlasová kosmetika - Yanett Nourishing Shampoo

 

Yanett přírodní vlasová profesionální kosmetika

Jsme rádi, že Vám můžeme představit naší vlastní vlasovou kosmetiku v BIO kvalitě vytvořenou přímo pro kadeřnický salon Yanett.

A protože jste na našem blogu a jistě se chcete dovědět nějaké informace, tak Vás seznámíme s touto novinkou. Šampon a kondicionér je vyrobený v přírodní kvalitě bez sulfátů, silikonů a parabenů. Je vytvořený pro chemicky namáhané vlasy, tedy pro ty, kteří se barví, odbarvují, melírují, ale také pro vlasy po trvalé a pro jeho skladbu i pro vlnité suché, až krepaté přírodní vlasy. Veškeré látky, které šampon obsahuje jsou vhodné a schválené pro použití a výrobu přírodní kosmetiky. Je vhodný jak na salonní ošetření, tak pro domácí použití.

Yanett Nourishing Shampoo -nejvýznamnější složky

v překladu znamená výživný a to taky je, tvoří ho komplex 15 aminokyselin, které jsou velmi prospěšné a výživné pro vlas. Proč právě aminokyseliny? Protein je základní složka vlasu, pokud chybí protein vlasy praskají, chřadnou, ulamují se, ztrácí pružnost a jsou velmi špatně rozčesatelné. S každým chemickým úkonem se z vlasu protein vytrácí. Aminokyseliny jsou součástí proteinu a tím, že mají menší velikost, než protein se i snadno vstřebávají do vlasu a tím nezatěžují vlas. Tedy můžete mít maximální výživu pro vlas, ale zároveň i objem. A výživu pro vlas dodávají naprosto luxusní.

Aminokyseliny a co vše umí – podporuji přirozenou regeneraci jak pokožky, tak vlasu, stimulují obnovu buněk v hlubších vrstvách, dokáží zařídit lepší pružnost vlasu, hydratují a dodávají protein, podporují růst vlasů. Díky nim jsou vlasy lesklejší, pružnější, výživnější, opravují povrch vlasu po chemickém poškození či narušení, zacelují konečky vlasů a pro vlasy nejsou zatěžující, tudíž zůstávají v objemu a pokožka i vlas v maximální péči.

 

Panthenol dodává vitamin B5. V kosmetice se používá jako zvhčovadlo, snadno se absorbuje do vrstev pod povrchem pokožky, kde se přeměňuje na kyselinu pantothenovou, která se v lidském těle přirozeně vyskytuje. Má antistatické, protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky. Zlepšuje hydrataci pokožky, snižuje svědění pokožky, urychluje hojení.

 

Vrbovka úzkolistá - tato bylinka se používá hodně v oblasti léčitelství do kosmetického průmyslu se dodává kvůli obsahu látky Oenothein, který vyniká svými antioxidačními, protizánětlivými vlastnostmi. Tuto bylinku jsme volili pro její antioxidanty chránící pokožku před volnými radikály a poškozením způsobeným UV zářením. Navíc zpomaluje a blokuje enzym 5-alfa reduktázy, který je odpovědný za vypadávání vlasů. Normalizuje produkci mazu, upravuje imunitně zánětlivou reakci kůže, posiluje soudržnost epidermálních korneocytů, omezuje množení kvasinek, čímž dokáže i výrazně snížit tvorbu lupů a působí proti podráždění vlasové pokožky. Korneocyty utváří většinu nejsvrchnější vrstvy epidermis a neustále se obměňují novými buňkami ze spodních vrstev kůže. Jsou základní částí kožního pláště. Tato bylinka má přínos jak pro ochranu vlasů tak pro ochranu pokožky.

 

 -dodávající protein a hydrataci

 - zabraňuje krepatění vlasů a rozdvojení konečků

 - opravující povrch vlasů

 - podporuje pružnost

 - dodává lesk

 - vlasy nezatěžuje a dodává objem

 - regenerační a zklidňující účinky pro vlas i pokožku

 - bohatý na minerály a vitamíny

 - zpevňuje a zvláčňuje 

 

Vyrobeno v České republice

 

 

Zpět do obchodu