NATULIQUE SCALP BRUSH

NATULIQUE Stimulating Scalp Brush je masážní kartáč pro pokožku hlavy. Kartáč pomáhá stimulovat folikuly vlasové pokožky prostřednictvím posílení krevního oběhu, odstraňuje odolný nános stylingu a čistí pokožku hlavy, zároveň pomáhá zmírňovat nahromaděné napětí v oblasti hlavy a krku.
 
 
 
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 897
499 Kč –10 % 449 Kč
Kategorie: Příslušenství
Snímek obrazovky 2023 10 16 103117
Novinka Doporučujeme
499 Kč –10 %

 NATULIQUE STIMULATING SCALP BRUSH 

Náš masážní kartáč - NATULIQUE Stimulating Scalp Brush je skvělým doplňkem vaší každodenní péče o vlasy - zlepšete kondici svých vlasů a užijte si zároveň příjemný relax!

Hlavní funkce kartáče spočívá v masáži vlasové pokožky. Jeho měkké a pružné štětiny jemně a příjemně stimulují krevní oběh, což má za následek zlepšenou dodávku živin do kořínků vlasů. Kartáč tímto způsobem podporuje růst zdravých a silných vlasů.

Další výhodou je odstranění přebytečného mazu a nečistot z vlasové pokožky. Masážní kartáč dokonale pročesává vlasy, odstraňuje případné zbytky stylingových produktů a pomáhá udržovat vlasy čisté a svěží.

NATULIQUE Stimulating Scalp Brush je navržen tak, aby se snadno držel v ruce a měl optimální velikost, která padne do každé kabelky. Díky tomu ho můžete mít stále po ruce a dopřát si osvěžující masáž prakticky kdykoli. Navíc pomáhá zmírňovat nahromaděné napětí v oblasti hlavy a krku.

Takže, pokud toužíte po zdravých, silných vlasech a chcete si zároveň užít chvíle relaxace, NATULIQUE Stimulating Scalp Brush je přesně pro vás. Vaše vlasy vám za to budou vděčné!

Masážní kartáč na vlasy NATULIQUE je vhodný pro všechny typy vlasů:

 

  • Pomáhá odstraňovat odolný nános používaných produktů a čistí pokožku hlavy. 
  • Pomáhá stimulovat folikuly na hlavě prostřednictvím posílení krevního oběhu. 
  • Pomáhá zmírňovat nahromaděné napětí v oblasti hlavy a krku
Zpět do obchodu