NATULIQUE HAIR BOND 4 SHAMPOO 250 ML

Hair Bond Shampoo 4 je šetrný šampon, který vlasy zároveň čistí a regeneruje. Obsahuje přírodní ingredience (aloe vera, rýže, acai, okurka, jablko), jež vlasy posilují, hydratují a vyživují.

Vyprodáno
Kód: 900
1 535 Kč –12 % 1 349 Kč
Kategorie: Šampony
Snímek obrazovky 2023 10 16 121301
1 535 Kč –12 %
NATULIQUE Hair Bond 4 Shampoo
 
Vyvinutý s láskou a péčí, šampon Bond 4 - NATULIQUE Hair Bond 4 Shampoo je dokonalým spojením vědeckého pokroku a přírodních ingrediencí pro dosažení zdravých a pevných vlasů. Jeho speciální složení obsahuje unikátní směs přírodních ingrediencí jako je aloe vera, rýže, acai, okurka a jablko, které jsou známé svými vyživujícími vlastnostmi pro vlasy. Každá složka byla pečlivě vybrána pro své účinky na posílení vlasů, zlepšení textury a zvýšení lesku vlasů.
 
Šampon Bond 4 je šetrný šampon pro každodenní použití, který vlasy zároveň čistí a regeneruje. Navíc obsahuje vlasový stimulační komplex rýžových proteinů, který zvyšuje schopnost vlasů vázat vlhkost a napomáhá růstu. Šampon volně navazuje na posilující přípravky salonní péče BioActive Bond Repair a je určen pro všechny typy vlasů, zejména ty poškozené. Doplňte šampon také kondicionérem NATULIQUE Hair Bond 5 Conditioner. Splňuje zásady veganské kosmetiky. 
 
Zpět do obchodu