Neohodnoceno

SCALP NUTRIMENT FLUID PÉČE PRO PODPORU RŮSTU A PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Vyživující intenzivní péče pro podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů spojené se stresem a změnami ročního období, působí na objem a posílení vlasů a vlasových kořínků. Panthenolkopřiva, moringa a další bio ingredience podporují růst nových vlasů a také působí jako prevence další ztráty vlasů.

Skladem (2 ks)
Kód: 711
Značka: Philip Martins
2 143 Kč
Kategorie: Philip Martins
536 2 scalp nutriment fluid pece pro podporu rustu a proti vypadavani vlasu
Akce Novinka

Máte pocit padání vlasů nebo řídké vlasy? Potřebujete přípravek na podporu růstu vlasů nebo přípravek na urychlení růstu vlasů? Ano, přírodní kosmetika Philip Martin's a její bio ingredience vám pomohou jak podpořit růst vlasů a mít plné a pevné vlasy již od kořínků

Intenzivní kůra Scalp Nutriment Fluid je speciální sérum pro podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů, pro ženy i pro muže. Je ideální pro vaši vlasovou pokožku a tenké, křehké vlasy.
Speciální intenzivní kůra na růst vlasů je vytvořena z přírodních a organických esencí. Pro každého kdo trpí dočasným padání vlasů, spojeným se zvláštními problémy, jako je stres a sezónní změny ročního období. Přirozená stimulace růstu nových vlasů, posiluje a aktivuje vlasové kořínky a zároveň posiluje celou délku vlasů.