Neohodnoceno

RAME PROFUMO PARFÉM 50 ML

Molekulární vůně, která po nastříkání ožije a promění se. Když chcete opravdu udělat dojem, tato vůně vás tam vezme. Je to elegantní směs dřevitých, hořkých, pižmových a sladkých tónů, díky kterým bude každý kolem vás chtít vědět, kdo to je, kdo voní tak božsky.

Skladem (1 ks)
Kód: 660
Značka: Philip Martins
4 312 Kč
Kategorie: Philip Martins
312 2 rame profumo parfem
Akce Novinka

Nový čichový svět s jedinečně sofistikovanou vůní, který překvapí a ohromí. Cestuje mezi dřevitými a hořkými hlavními tóny, pižmovým a sladkým srdcem, končící smyslnými základními tóny.

Elegantní a šik flakon s magnetickým uzávěrem RAME PROFUMO je silným symbolem luxusní a jedinečné vůně. Po nástřiku začíná ožívat a vyvíjet se nový aromatický svět.

Stejně jako u uměleckého díla není ani RAME PERFUME tím druhem produktu, který byste chtěli nechat být. Krásná a komplexní vůně, která se nepodobá ničemu, co jste kdy cítili, RAME PARFEM okamžitě upoutá pozornost a je dokonalým doplňkem k charakteristické vůni ve vašem repertoáru.

Pokud chcete vytvořit vůni, která nechá lidi hádat, tohle je ta pravá. Přiměje každého, aby se vás zeptal, jaké je vaše tajemství.

Nosit parfém je jako obléknout si nové šaty: cítit se dobře, obohacuje a naplňuje vaše já a image, kterou chcete dát ostatním. A i když jsou šaty zapomenuty, vůně zůstává ve vzduchu, i když už v této místnosti nejste, přináší vjemy, emoce a vzpomínky.