Neohodnoceno

HOME AROMA DIFUZÉR S NÁPLNÍ 500 ML

Aroma difuzér HOME, interiérová vůně s bio esencemi. Spojené dokonalé vůně šalvěje, anýzu, jalovce, jasmínu, kmínu a skořice. Provoní celý prostor dubovým mechem, cedrem a santalovým dřevem. Vřelá a příjemná atmosféra domova je vytvořena otočením tyčinek, které uvolňují vzácné esence k životu a vzpomínce. Vydrží opravdu celý rok nádherně vonět v prostoru. 

LIMITOVANÁ EDICE OPĚT V NABÍDCE! 

Skladem (4 ks)
Kód: 663
Značka: Philip Martins
2 376 Kč
Kategorie: Philip Martins
470 home aroma difuzer s naplni 500 ml
Akce Novinka

Aroma difuzér HOME, interiérová vůně, která obklopuje prostředí domova na smyslové cestě. Opojná vůně šalvěje, anýzu, jalovce, jasmínu, s nádechem koření kmínu a skořice. Provoní celý prostor dubovým mechem, cedrem s vůní santalového dřeva.

Vřelá a příjemná atmosféra je vytvořena otočením tyčinek, které uvolňují vzácné esence k životu a vzpomínce.

Aroma difuzér opravdu vydrží celý rok vonět v prostoru.

POUŽITÍ:

1. Doporučuje se nepoužívat méně tyčinek, než je dodáváno.

 

2. Při prvním použití je nutné nechat tyčinky po dobu jedné hodiny namočit a poté je otočit.

 

3. Chcete-li upravit intenzitu domácí vůně, musíte jednou nebo vícekrát denně otočit všechny nebo některé poskytované tyčinky.

 

4. Měl by být umístěn ve výšce očí a je lepší jej umístit do středu místnosti tak, aby se při průchodu lidí pohyboval vzduch a vůně cirkulovala.

 

5. Doba trvání závisí na velikosti prostředí, ve kterém se nachází, jeho teplotě, přímém slunečním světle a proudech vzduchu, které mohou urychlit odpařování.